Kategorie

SPOKEY KIJ NORDIC WALKING LIPSTICK RÓŻOWE

5901180372244/110

Nowy

Kije Nordic Walking | jednosekcyjne; 120 cm

Spokey LIPSTICK

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,99zł

29,99zł za szt.

Cena na stronie internetowej może się różnić od ceny na sklepie stacjonarnym!

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Spędzaj czas aktywnie. Sprzęt oferowany przez Spokey towarzyszyć Ci będzie podczas górskich wędrówek, campingów, miejskich wycieczek. Wykorzystasz go również w chwilach relaksu, na plaży czy podczas pikniku.

Kije Nordic Walking Spokey Lipstick przygotowane zostały z myślą o osobach, które planują częste i intensywne wędrówki. Dzięki jednosekcyjnej budowie oraz zastosowaniu aluminium, kije są wytrzymałe i lekkie.  

Dla osób, które planują częste i intensywne maszerowanie, jednosekcyjne kijki Nordic Walking są optymalnym wyborem. Dzięki brakowi konieczności składania, długość kija zawsze pozostaje taka sama, optymalnie dobrana do potrzeb użytkownika. Model Lipstick dostępny jest w 5 rozmiarach od 105 do 125 cm, co pozwala na optymalny dobór długości kija do wzrostu użytkownika. Z myślą o wygodzie użytkownika zastosowano wypinany model rękawiczki (system Easy Click Glove), dzięki temu chcąc zrobić sobie przerwę, nie trzeba ściągać rękawiczek, wystarczy wypiąć je z rękojeści. Rączka obłożona została częściowo miękką pianką, podwyższającą komfort użytkowania. Do kijków Nordic Walking dołączone zostały końcówki zabezpieczające grot. Należy zakładać je w trakcie marszu po twardym podłożu (beton, asfalt).

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

SPOKEY KIJ NORDIC WALKING LIPSTICK RÓŻOWE

SPOKEY KIJ NORDIC WALKING LIPSTICK RÓŻOWE

Kije Nordic Walking | jednosekcyjne; 120 cm

Spokey LIPSTICK

Napisz opinię

Produkty powiązane