Kategorie

HMS ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY PREMIUM H1833-i

32920

Nowy

CENA PIERWSZA: 3 549,00 zł

ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY

FITTNESOWEJ MARKI HMS

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2 789,10zł

-10%

3 099,00zł

Cena na stronie internetowej może się różnić od ceny na sklepie stacjonarnym!

Więcej informacji

PROMOCJA

CENA OSTATECZNA: 3 099,00 zł

Orbitrek jest to urządzenie, na którym mogą z powodzeniem ćwiczyć nie tylko osoby młode i szczupłe, ale też starsze i otyłe, ponieważ nie obciąża on stawów, jest bezpieczny w użyciu i pozwala ćwiczyć całe ciało, angażując tym samym wszystkie większe partie mięśniowe.

Urządzenie to w znacznym stopniu przyczynia się do poprawy pracy układu oddechowego oraz krążeniowego. Jest niezwykle skuteczne w walce ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Wiele osób ceni sobie to urządzenie przede wszystkim ze względu na fakt, że ćwiczenia można wykonywać w domu, zapewniając sobie tym samym niezwykły komfort oraz relaks. W trakcie ćwiczeń można słuchać muzyki, bądź oglądać telewizję, co pozwoli na pozbycie się swego rodzaju rutyny treningowej.

ZALETY:

Wysokiej klasy orbitrekH1833i HMS posiada system hamowania sterowany za pomocą elektromagnesu, który wytwarza pole o większej bądź mniejszej mocy. Dzięki temu skala oporu jak również szybkość odczuwalności jego zmiany jest dużo większa, niż w pozostałych urządzeniach tego typu.

Na tym nie koniec! Model ten wyróżnia brak części ruchomych w systemie hamowania, tym samym przyrząd jest mniej podatny na uszkodzenia. Produkt marki HMS Premium charakteryzuje się najwyższą jakością, funkcjonalnością oraz szeregiem udogodnień.

Przyrząd umożliwia sterowanie komputerem za pomocą specjalnych przycisków, które zostały umieszczone na drążkach. Funkcjonalny oraz nowoczesny wyświetlacz gromadzi i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu.

Orbitrek magnetyczny został wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android lub iOS. Dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji DelighTech Fitness APP.

Software nie tylko gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu – dostarcza również niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji. Za realizm wirtualnych podróży odpowiada Google Street View, wyświetlająca obraz wybranej lokalizacji z poziomu ulicy.

Elektroniczna regulacja obciążenia pozwala na zmianę ustawień bez konieczności odrywania się od treningu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche – tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

Przyrząd posiada szerokie (120 mm), antypoślizgowe pedały oraz długość kroku wynoszącą 40 cm, co zapewnia komfort nawet wysokim użytkownikom. Stopnice posiadają 3 warianty regulacji. W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa wszystkie uchwyty zostały pokryte specjalnym antypoślizgowym materiałem.

Orbitrek został również wyposażony w technologię Bluetooth, sensory dotykowe do precyzyjnego mierzenia pulsu oraz gniazdo USB.

Opinie

Napisz opinię

HMS ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY PREMIUM H1833-i

HMS ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY PREMIUM H1833-i

CENA PIERWSZA: 3 549,00 zł

ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY

FITTNESOWEJ MARKI HMS

Napisz opinię

Produkty powiązane