• -16,67%
  • Nowy
  • FA XTREME NAPALM ENERGIZER 270 gr

FA XTREME NAPALM ENERGIZER 270 gr

83,99 zł
69,99 zł Zniżka 16,67%
Brutto

Preparat FA XTREME NAPALM ENERGIZER stanowi multiskładnikową formułę, która łączy standaryzowane ekstrakty roślinnych adaptogenów z komponentami wykorzystywanymi w odżywkach przedtreningowych.

Suplement diety został przygotowany przede wszystkim dla osób narażonych na duży poziom zmęczenia psychofizycznego, które chcą zmaksymalizować własne starania podczas treningów lub innej formy wysiłku.

Produkt sprawdzi się w różnych dyscyplinach sportowych i na każdym poziomie zaawansowania. Suplement jest dostępny w formie łatwo rozpuszczalnego proszku, który umożliwia przyrządzenie owocowego i orzeźwiającego napoju. Nie zawiera cukru.

Ilość

Jakie są zalety składników FA XTREME NAPALM ENERGIZER?

Stosowanie beta-alaniny przyczynia się do wzrostu poziomu karnozyny w mięśniach poprzez oddziaływanie na jej produkcję – zapewnia to wsparcie w zakresie utrzymania odpowiedniego pH pracujących mięśni, redukcji zmęczenia, poprawy niektórych zdolności wysiłkowych i adaptacji treningowej.

Suplementacja kreatyną w trakcie regularnych treningów może okazać się pomocna dla wzrostu wydolności fizycznej, siły i masy mięśniowej.

L-tyrozyna może okazać się wartościowa w trakcie ćwiczeń wytrzymałościowych.

Rozawiny i salidrozydy zawarte w wyciągu z różeńca górskiego mogą przyczynić się do redukcji zmęczenia, zachowania dobrego nastroju i wsparcia czynności poznawczych.

Ekstrakt z ashwagandhy i zawarte w niej witanilody mogą okazać się istotnym wsparciem w kontekście m.in.: wzrostu odporności na stres, poprawy jakości życia czy polepszenia niektórych zdolności wysiłkowych.

Kofeina ma korzystny wpływ na czynności poznawcze, zmniejszenie zmęczenia i tempo metabolizmu.

Cholina oddziałuje na utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny i wspomaga właściwy metabolizm tłuszczów.

Niacyna i witamina B6 wspierają prawidłowe funkcjonowanie systemu nerwowego, redukują uczucie znużenia oraz ułatwiają utrzymanie optymalnego metabolizmu energetycznego.

Producent:

Indeks produktu: 5902448247465
Nowy produkt

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.