• -15,26%
  • Nowy
  • IRON HORSE SHOW TIME 3.0 360G
  • IRON HORSE SHOW TIME 3.0 360G

IRON HORSE SHOW TIME 3.0 360G

117,99 zł
99,99 zł Zniżka 15,26%
Brutto

Polecany przez legendę sportów walki-Marcina Różalskiego!

Solidny zastrzyk energii bez nadmiernej pompy mięśniowej

Nie zawiera kreatyn

Formuła wzbogacona o dodatki roślinne

Ilość
Obecnie brak na stanie


SHOW TIME 3.0 to kolejna wersja tego niezmiennie popularnego produktu przed treningowego.

W 2012 roku SHOW TIME 1.0 był pierwszym polskim legalnym produktem, który zawierał niezwykle silny ekstrakt z geranium. W SHOW TIME 2.0 zastosowaliśmy ekstrakt z dendrobium, natomiast w SHOW TIME 3.0 składniki zostały dobrane tak, aby kontynuować renomę i popularność SHOW TIME 1.0 i 2.0.

Skład nowej wersji został edytowany na podstawie najnowszych wyników badań naukowych oraz opinii naszych zawodników. Oczywiście nasz pre-workout jest w pełni bezpieczny dla każdego zdrowego organizmu.

Zadaniem SHOW TIME 3.0 jest spowodowanie silnego wyrzutu noradrenaliny przez korę nadnerczy, a wszystko po to, aby jak najszybciej uruchomić system "gotowości bojowej". Wyrzut noradrenaliny powoduje natychmiastowe zaangażowanie układu krążenia i płuc w celu dostarczenia tlenu do pracujących mięśni.

Dzięki temu każdy wysiłek fizyczny będzie charakteryzował się maksymalną efektywnością w zakresie siły, kondycji i wytrzymałości.

Oczywiście SHOW TIME 3.0 to nie tylko stymulanty. Zastosowaliśmy również ekstrakty roślinne, które przyczyniają się do poprawy skupienia, koncentracji i wsparcia efektywnej pracy układu nerwowego.

Specyfikacja

Waga
360 gram

Producent:

Iron Horse
Indeks produktu: 70284
Nowy produkt

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.