Kategorie
Wyprzedaż! FISCHER WIĄZANIA NNN NIS TOURING CLASSIC WHITE Zobacz większe

FISCHER WIĄZANIA NNN NIS TOURING CLASSIC WHITE

69262

Nowy

Uniwersalne, bardzo praktyczne i dobre jakościowo wiązania dla miłośników Back Country.

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

199,00zł

199,00zł

Cena na stronie internetowej może się różnić od ceny na sklepie stacjonarnym!

Więcej informacji

TECHNOLOGIE:

NNN - NEW NORDIC NORM
Wiązanie to kluczowe ogniwo pomiędzy nartą XC i butem. Przenosi moc od stopy, poprzez but na nartę. Każdy narciarz XC potrzebuje narty na której może polegać, która będzie niezawodna, łatwa w obsłudze, stabilna i łatwo poddawała się kontroli. Począwszy od sezonu 2007/08 Fischer korzysta z rozwiązań New Nordic Norm (NNN) opracowanego przez Rottefella. Firma Rottefella, wynalazca NNN, jest znana od 75 lat z produkcji najlepszych i najwydajniejszych systemów wiązań. Innowacje ,takie właśnie jak Nordic Integrated System (NIS) doprowadziły do umocnienia systemu NNN na pozycji lidera na rynku wiązań.

MAXIMUM CONTACT
Zmniejszona do minimum przestrzeń między butem, a nartą zapewnia doskonałe przeniesienie mocy. Żaden inny system wiązań nie umieszcza ludzkiej stopy tak blisko powierzchni narty.

NIS – BEST POWER TRANSFER NIS
Zapewnia bezpieczny montaż bez konieczności wiercenia - ingerencji w strukturę narty. Narta i płyta są połączone na stałe opatentowaną technologią w jedną jednostkę. Efekt? Niezrównane przenoszenie siły na nartę.

NIS – FINE TUNING NIS
Sprawia, że regulacja jest niezaprzeczalną korzyścią. Możliwość przesunięcia wiązania do tyłu i do przodu gwarantuje, że można dostosować punkt równowagi do indywidualnych wymagań, a także płynnie dostosować je do stylu jazdy i warunków na trasie.

MAXIMUM CONTROL
Specjalne ukształtowanie podeszwy buta zwiększa stabilizację i kontrole narty. Wpływa to na lepsze przekazywanie sił i kontrolę nad nartą szczególnie przy bocznych wychyleniach.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

FISCHER WIĄZANIA NNN NIS TOURING CLASSIC WHITE

FISCHER WIĄZANIA NNN NIS TOURING CLASSIC WHITE

Uniwersalne, bardzo praktyczne i dobre jakościowo wiązania dla miłośników Back Country.

Napisz opinię