Kategorie
Obniżka! ROSSIGNOL BUTY BIEG X5 BC Zobacz większe

ROSSIGNOL BUTY BIEGOWE X-5 FW R.37

Nowy

 Damskie buty do nart biegowych 

Model: X-5

System: NNN BC

Kolor: BIAŁY-SZARY

                                             

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

299,00zł

299,00zł

Cena na stronie internetowej może się różnić od ceny na sklepie stacjonarnym!

Więcej informacji

X-5 FW to wszechstronne buty, które zapewniają bardzo dobrą kontrolę nad nartami. Ponieważ zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet, producent dostosował ich kształt w taki sposób, aby lepiej odpowiadały anatomii damskiej stopy. Są węższe i mniej obszerne, dzięki temu lepiej wspierają stopy pań.

Rossignol X-5 FW zostały wyposażone w zapinane na rzep plastikowe wzmocnienie opinające kostkę, umożliwiające dzięki zawiasom swobodny ruch w płaszczyźnie przód-tył. Dzięki temu buty są stabilne i zapewniają dodatkową ochronę stawu skokowego.

Buty X-5 FW są ciepłe i komfortowe. Ich wnętrze zostało wyścielone miłym w dotyku sztucznym futerkiem ze specjalnego, technicznego materiału. Zostały wyposażone w system szybkiego wiązania, który umożliwia łatwe i skuteczne zaciśnięcie sznurówek bez ściągania rękawiczek.
Sznurowanie jest przykryte zapinaną na zamek warstwą wodoodpornego materiału. Podwyższony mankiet utrudnia dostawanie się śniegu i chłodu do wnętrza. Dzięki tym rozwiązaniom buty są ciepłe i komfortowe.

Wzmocniona komora na palce i nylonowa podeszwa środkowa podwyższają trwałość butów i czynią z nich jedne z najbardziej wszechstronnych butów dla kobiet dostępnych na rynku.

Opinie

Napisz opinię

ROSSIGNOL BUTY BIEGOWE X-5 FW R.37

ROSSIGNOL BUTY BIEGOWE X-5 FW R.37

 Damskie buty do nart biegowych 

Model: X-5

System: NNN BC

Kolor: BIAŁY-SZARY

                                             

Napisz opinię

Produkty powiązane