Kategorie
Obniżka! BRUBECK SPODNIE MĘSKIE THERMO LE11840 CZARNA R.XL Zobacz większe

BRUBECK SPODNIE MĘSKIE THERMO LE11840 CZARNA R.XL

5902487032619

Nowy

Bezszwowe męskie spodnie wykonane z dwuwarstwowej dzianiny z zastosowaniem BTP i przędzy Nilit Heat tworzonej na bazie węgla kawowego uzyskiwanego z łupin ziaren kawy.  

Model:LE11840

Kolor:CZARNY

Rozmiar: XL


Więcej szczegółów

7 Przedmioty

108,99zł

108,99zł

108,99zł za szt.

Cena na stronie internetowej może się różnić od ceny na sklepie stacjonarnym!

Więcej informacji

Spodnie posiadają znakomite właściwości w zakresie utrzymywania ciepła, termoregulacji i oddychalności sprawiają, że spodnie doskonale sprawdza się szczególnie do uprawiania sportów w okresie zimowym i przejściowym.

Lekki, ledwo wyczuwalny materiał

Lekki materiał o elastycznych włóknach szybko powracających do pierwotnego kształtu i przylegający krój zapewnia idealne dopasowanie, nie krępując swobody poruszania się i dając wygodę w ubieraniu kolejnych warstw odzieży.

Odpowiednia wentylacja

Model wyposażono w strefy o podwyższonym stopniu wentylacji w miejscach, gdzie pocisz się najbardziej. Właściwości materiału dbają o wydajną transmisję wilgoci i jej błyskawiczne wysychanie. Dzianina nie wywołuje podrażnień, jest antyalergiczna, bakteriostatyczna i hamuje powstawanie zapachów.

 • Materiał: 56% poliamid, 40% polipropylen, 4% elastan

 • Bezszwowa, dwuwarstwowa konstrukcja:Zapobieganie powstawania zapachów

  • warstwa wewnętrzna odprowadza wilgoć i pozostawia skórę suchą

  • warstwa zewnętrzna zapewnia dobrą termoizolację

 • Właściwości antyalergiczne i antybakteryjne

 • Gramatura: 230 g/m2

  • System oplotu syntetycznych materiałów BTP Covering System

  • W pełni naturalna przędza Nilit Heat

  • Idealnie dopasowanie do kształtu sylwetki

  • Lekki, elastyczny i wytrzymały materiał

  • Szybkie wysychanie oraz transmisja wilgoci

  • Ochrona przed chłodem

  • Regulacja wymiany ciepła między organizmem, a otoczeniem

  • Tworzenie korzystnego mikroklimatu przy skórze

Brubeck +Thermo

+Thermo

Thermo to flagowa kolekcja odzieży termoaktywnej Brubeck. Została wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej oddychającej dzianiny o średniej grubości. Doskonale sprawdza się do uprawiania sportów w okresie zimowym i przejściowym. Odzież Brubeck Thermo dzięki wyjątkowym cechom termoizolacyjnym utrzymuje optymalną temperaturę ciała. Jednocześnie chroni przed wyziębieniem i przegrzaniem. W strefach wzmożonej potliwości i emisji ciepła zastosowano strukturę siatki, która wspomaga transmisję wilgoci. Elastyczne włókna materiału zapewniają idealne dopasowanie, nie krępują ruchów i dają dużą swobodę w doborze kolejnych warstw ubioru. Bielizna Brubeck Thermo nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień, ma właściwości bakteriostatyczne i hamuje powstawanie zapachów.


BTP Covering System

BTP Covering System

BTP Covering System to technologia oplotu mikrowłókna polipropylenowego wokół elastanu. Technologia ta gwarantuje utrzymanie założonych parametrów produktu, jednocześnie nie dopuszczając do kontaktu elastanu ze skórą.

Brubeck btp covering system


Brubeck Nilit Heat

Nilit Heat

Nilit Heat to wyjątkowa przędza stworzona po to, by wykorzystać naturalne właściwości wypalanych ziaren kawy. Przechwytuje i chroni naturalną ciepłotę ciała, pobudzając do działania i pomagając zachować w ciele jak najwięcej cieła o optymalnej temperaturze. Włókna przędzy Nilit Heat są tworzone z węgla kawowego o naturalnych właściwościach izolacyjnych, dzięki czemu gromadzą w sobie wydzielane ciepło i utrzymują je także w niskich temperaturach. Sposób ich pozyskiwania sprawia, że cały proces produkcji jest przyjazny dla środowiska, bo w znacznym stopniu wykorzystuje węgiel kawowy otrzymywany z łupin ziaren kawy. Przędza Nilit Heat ma właściwości antybakteryjne i oferuje poczucie efektu odświeżenia, minimalizuje potliwość i gwarantuje wysoki poziom komfortu użytkowania.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

BRUBECK SPODNIE MĘSKIE THERMO LE11840 CZARNA R.XL

BRUBECK SPODNIE MĘSKIE THERMO LE11840 CZARNA R.XL

Bezszwowe męskie spodnie wykonane z dwuwarstwowej dzianiny z zastosowaniem BTP i przędzy Nilit Heat tworzonej na bazie węgla kawowego uzyskiwanego z łupin ziaren kawy.  

Model:LE11840

Kolor:CZARNY

Rozmiar: XL


Napisz opinię

Produkty powiązane