• Nowy
  • SCITEC AMINO MAGIC 500G

SCITEC AMINO MAGIC 500G

85,00 zł
Brutto

Kompleks 10 aminokwasów

Niezbędne bcaa i wybrane aminokwasy

L-karnityna

Z bioperine®

Zero cukrów

Świetny w trakcie treningu

Ilość
Obecnie brak na stanie


AMINO MAGIC zawiera niezbędne aminokwasy rozgałęzione BCAA, Glutaminę, prekursor Tlenku Azotu (NO) – Argininę, Lizynę, Ornitynę, Taurynę oraz pochodną aminokwasów L-Karnitynę. Aminokwasy rozgałęzione BCAA należą do bardzo ważnej grupy aminokwasów proteogennych i stanowią około 35% puli aminokwasów niezbędnych w mięśniach.

Około 60% puli wolnych aminokwasów w organizmie stanowi Glutamina, która może stać się warunkowo niezbędną w trakcie intensywnego treningu fizycznego. Arginina jest prekursorem Tlenku Azotu (NO) i jest niezbędna w procesie syntezy Kreatyny. Nasza formuła została zaprojektowana z myślą o maksymalnym wsparciu masy mięśniowej poddanej intensywnemu treningowi.

Sposób Użycia

Rozpuścić jedną porcję produktu (20 g) w 500 ml wody i energicznie mieszać w shakerze przez 30 sekund, następnie pozostawić napój na chwilę, aby pozwolić składnikom na pełne rozpuszczenie. Spożywać przed, w trakcie lub po treningu.

Informacje alergiczne: Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, jaja, gluten, orzechy oraz składniki ryb i skorupiaków.

.

Specyfikacja

@Pojemność/waga
500 gram

Producent:

Indeks produktu: 728633104819
Nowy produkt

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.