Smary do nart

Aktywne filtry

Smary do nart

Smary i klistry oraz proszki – serwisowanie nart w małym serwisie lub domu. My dobrze wiemy, czego potrzebujesz tyi twoja narta!

Każdy Narciaż wie o tym że przed każdym kolejnym sezonem trzeba nasmarować narty i je naostrzyć. Najczęściej zlecamy tę czynność profesjonalnym serwisantom w sklepach ze sprzętem narciarskim lub serwisach. Możesz jednak swoje narty i snowbordy do sezonu przygotować samemu. A może czas przeanalizować swoje dotychczasowe wydatki na serwis sprzętu? Napewno  przekonasz się, że to duża szansa na oszczędność pieniędzy.  Co więcej, możesz to zrobić w dowolnym momencie w swoim garażu, nawet kilka godzin przed wyjazdem na zimowy wypoczynek.Narty to sprzęt, który wymaga regularnej konserwacji i serwisu, co z pewnością wydłuża ich żywotność i ogranicza ryzyko wystąpienia usterek. Warto jest pamiętać o dobrej konserwacji sprzętu po sezonie, aby ułatwić sobie pracę przed kolejną wyprawą na stok za rok.

Smarowanie nart

Czynność ta nie tylko służy ochronie ślizgu, ale również ż poprawia jakość i bezpieczeństwo jazdy. Smar nakładamy z wykorzystaniem żelazka do tego przeznaczonego. Do żelazka przystawiamy kostkę smaru i stapiamy ją na małe kropelki, następnie rozprowadzamy równomiernie po ślizgu narty , pamiętając, aby żelazko przesuwać powoli, jednak nigdy nie zatrzymując go w jednym miejscu.Z Koperniak-Sport zaaranżujesz indywidualne SPA dla swoich nart biegowych!