Kategorie
Bielizna termoaktywna Brubeck

Marka BRUBECK to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Zajmuje się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej (linia ACTIVE) oraz bawełnianej i wełnianej bielizny bezszwowej (linia COMFORT). Od 10 lat specjalizują się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu...

Marka BRUBECK to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Zajmuje się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej (linia ACTIVE) oraz bawełnianej i wełnianej bielizny bezszwowej (linia COMFORT). Od 10 lat specjalizują się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skutecznej ochrony ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Podchodzą do tego zadania w poczuciu współodpowiedzialności za zdrowie i codzienny komfort osób, dla których aktywność to styl życia.

    

Więcej

Bielizna termoaktywna Brubeck 

Jest 84 produktów.

Podkategorie

  • bielizna termoaktywna...

     Wysokiej jakości bielizna termoaktywna  zapewnia skuteczną ochronę cieplną oraz dobre odprowadzanie wilgoci. W naszym asortymencie posiadamy produkty termoaktywne renomowanych marek takich jak HI-TEC, SPOKEY, BRUBECK ORAZ BRUGI.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 84 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 84 elementów