Kategorie

Lista produktów producenta: Berg

Marka Berg  powstała w 2002 roku w Portugalii i jest częścią największej grupy gospodarczej w tym kraju.


Od początku powstania BERG Outdoor cieszył się dużym zainteresowaniem,  skupiając się na produkcji sprzętu turystycznego. Namioty wyprawowe i biwakowe, oraz  śpiwory szybko zyskały uznanie klientów  ze względu na doskonałą jakość i niskie ceny.  W krótkim czasie uruchomiono produkcję plecaków turystycznych i codziennego użytku. Systemy nośne plecaków, oraz wykorzystane do produkcji materiały nie odstają od światowych standardów.


Produkcja odzieży własnych projektów to kolejna grupa asortymentowa. Autorskie systemy membranowe SKIN COVER i BODY SHIELD o parametrach wodoodporności nawet do 20000mm/h2o szybko znalazły swoich zwolenników. Bogata oferta obuwia turystycznego z membraną WATERPROFF i podeszwami światowego lidera Vibram dopełnia oferty BERG Outdoor.


Pomyślano również o mniej zaawansowanych turystach i powstała kolekcja miejskiego obuwia nadających się zarówno do miejskiego użytkowania, ale również pieszej turystyki. 
Ogromnej sukcesy marka odnosi również na polu trial runningu. Bogata oferta obuwia i odzieży trial running stawia markę w kręgu zainteresowania największych sportowców. Berg Outdoor wspiera utytułowanego ultra biegacza portugalskiego Carlosa SA, zdobywcy 4 miejsca na mitycznym Marathon des Sables, czy UTMB. Jest rekordzistą Świata w biegu na Aconcagua.


Marka została doceniona i nagradzana podczas największych targów sportowych. W lipcu 2012 roku Berg Produkt zdobył złotą nagrodę na OutDoor INDUSTRY AWARD 2012 we Friedrichshafen za biodegradowalny bidon BIO BOOTLE.  Natomiast podczas tegorocznych targów BERG Outdoor zdobył trzy nagrody w tym GOLD WINNER w kategorii innowacje za plecak i pas LYNX 10+5 & C2S Belt.


Na przestrzeni ostatnich kilku lat stał się najbardziej rozpoznawalną i cieszącą uznaniem marką outdoorową w Portugalii. W chwili obecnej Berg Outdoor jest exportowany do Ameryki Południowej, Afryki oraz do ośmiu krajów Europy w tym do Polski. Oficjalnie od grudnia 2012 roku wyłącznym dystrybutorem marki Berg Outdoor jest firma Robinson Europe SA z Bielska Białej. 
Z ponad 10-letnim doświadczeniem i szeroką gamą produktów na rynku rowerowym , BERG Cycles oferuje technologie i innowacje z doskonałej wartości. Dzięki poważnym inwestycjom w badania oraz kreatywności zespołu projektowego, marka jest w stanie spełnić potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Firma produkuje ROWERY i sprzęt rowerowy łącząc w sobie nowoczesny i modny design oraz funkcjonalność i jakość z rozsądną ceną. Zespół Berg Cycles z pasją dba aby produkty spełniały wszelkie wymogi zmieniającego się rynku. Dba o technologię oraz wprowadza wszelkie innowacje tak aby produkt był zgodny z obowiązującymi trendami.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.