Kategorie

Lista produktów producenta: The North Face

Firma The North Face® powstała w 1968 roku w San Francisco w Kalifornii ze wspinaczkowej pasji Douglasa Tompkinsa i Dicka "Hap" Kloppa. Ponad 40 lat temu otworzyli oni sklep ze specjalistycznym sprzętem wspinaczkowym, któremu nadali nazwę "The North Face", będącą synonimem wyzwania: północne zbocza górskie uważane są przez większość miłośników wspinaczki za trudniejsze od ścian południowych. Logo firmy - poprzecinana, lekko przekrzywiona ćwiartka koła - nawiązuje do potężnej, granitowej skały Half Dome, znajdującej się w Parku Narodowym Yosemite (Kalifornia).


Przez 40 lat rozwoju firma stała się nieodłącznym i niezawodnym towarzyszem wypraw organizowanych przez najlepszych alpinistów i himalaistów, a także zyskała zaufanie milionów ludzi podczas krótkich oraz długich wypraw turystycznych.


Marka budowana przez ludzi z duszą odkrywców postrzegana jest na całym świecie jako producent numer 1 wysokiej jakości ubrań, sprzętu, obuwia i akcesoriów. Pionierskie rozwiązania oraz technologie - cecha charakterystyczna The North Face® - powstają dzięki bliskiej współpracy działów rozwoju i badań z najlepszymi alpinistami, wspinaczami, narciarzami, snowboarderami i podróżnikami. To unikalne partnerstwo pozwala na ciągłe poszerzanie horyzontów tego, co możliwe i urzeczywistnia motto: Never Stop ExploringTM.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów