Kategorie

Kaski rowerowe 4F, Giant, UVEX

Jest 25 produktów.

Podczas podróży jednośladem zawsze może dojść do niespodziewanej wywrotki. Każdy proponowany kask rowerowy giant to produkt, który umożliwi Państwu zabezpieczenie się przed wszelkimi groźnymi konsekwencjami upadku, w trakcie którego mogłaby ucierpieć Wasza głowa. Znajdziecie u nas modele w bogatej kolorystyce przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Te dla najmłodszych ozdobione są również atrakcyjnymi rysunkami i grafikami.

Kask rowerowy giant w dowolnej z wersji, które oferujemy, to nie tylko bardzo wytrzymała osłona głowy, ale też gwarancja odpowiedniego systemu wentylacji, który sprawi, że nawet w przypadku przejażdżki w gorący dzień, nie przegrzejecie organizmu i nie spocicie się, a Wasza skóra będzie mogła oddychać. Nasze kaski wyposażone są też między innymi w sprzączki, regulowane daszki czy paski pod brodę, co zapewni dodatkowy komfort w trakcie kolarskich przygód. We wszystkie modele możecie Państwo zaopatrzyć się bezpośrednio przez nasz sklep internetowy - gorąco polecamy!

Podkategorie

  • kaski fullface

    Wszystkie modele kasków zjazdowych dostępnych w salonie rowerowy kross spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających rowerzystów. Dodatkowo bogata gama wersji kolorystycznych trafi w gust miłośników dobrego stylu i modnych rozwiązań graficznych. 

    Ci, którzy kochają rowerowe dyscypliny grawitacyjne doskonale wiedzą, jak ważne jest bezpieczeństwo. Niezbędne są nie tylko ochraniacze na łokcie, kolana czy pełna zbroja, ale przede wszystkim kask DH. W kategorii tej znajdziesz bogata ofertę najlepszych światowych marek. Kask do downhillu charakteryzuje solidna konstrukcja oraz wysoka jakość użytych materiałów. Kaski do dyscyplin zjazdowych to w zdecydowanej większości modele typu fullface – chroniące także twarz rowerzysty w razie upadku. Do kasków DH można łatwo zamocować gogle – służą do tego specjalne, przemyślane uchwyty. Podczas wyboru kasku do downhillu koniecznie sprawdź system wentylacyjny, ponieważ tak mocno zabudowane modele w upalne dni mogą być nie tylko doskonałą ochroną, ale także największą zmorą użytkownika. Również przyjemna dla skóry wyściółka odgrywa istotną rolę, ponieważ ma cały czas kontakt z Twoją twarzą. We wszystkich kaskach rowerowych możesz spotkać tajemnicze technologie, jak na przykład MIPS. Każde z takich rozwiązań ma realny wpływ na Twoje bezpieczeństwo i w razie upadku pozwoli uniknąć groźnych konsekwencji. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie!

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów