Kategorie
BILARD

Gra w bilarda cieszy się dużą popularnością i jest świetną formą spędzania czasu wolnego. Możemy wyróżnić kilka jej rodzajów takich jak: pool bilard (stół posiada sześć otworów, a jego rozmiar mierzony w stopach angielskich liczy 9Ft), snooker (znany nam świetnie z anteny Eurosport; stół posiada 6 otworów i produkowany jest w rozmiarze 10 Ft), p...

Gra w bilarda cieszy się dużą popularnością i jest świetną formą spędzania czasu wolnego. Możemy wyróżnić kilka jej rodzajów takich jak: pool bilard (stół posiada sześć otworów, a jego rozmiar mierzony w stopach angielskich liczy 9Ft), snooker (znany nam świetnie z anteny Eurosport; stół posiada 6 otworów i produkowany jest w rozmiarze 10 Ft), piramida (tzw. ruski bilard; stół podobnie jak w snookerze posiada 6 łuz i ma wymiary 10-12 Ft), a także karambol (który zdecydowanie różni się od pozostałych trzech typów gier; stół nie posiada łuz , gdyż w tej grze nie punktuje się wbicia bili do łuzy, ale istotne są karambole-zderzenia).
Przy wyborze odpowiedniego dla naszych potrzeb stołu musimy więc na początku określić jakiego rodzaju grą chcemy się zająć.

Więcej

BILARD 

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów