Junior

Aktywne filtry

Junior

Gdy Zabierasz swoje Dzieci na wyprawy, dbasz zwłaszcza o ich bezpieczeństwo i komfort. Pragniesz, by mogły przy pełnym zdrowiu cieszyć się z wakacji i doświadczać ich w pełni. Odzież turystyczna dla dzieci oferowana przesz nasz sklep takich marek jak 4f, Brubeck, Alpine Pro, Regata, Gatta spełnia te wyśrubowane wymogi. Zaufaj naszemu 30 letniemu doświadczeniu i fachowości, poznaj ofertę i przygotuj się na wyprawę marzeń, razem ze swoimi Pociechami!

Wygodna odzież Sportowa, Zimowa i outdoorowa dla dzieci

W rozbudowanym dziale, który tworzy dziecięca odzież sportową na każdą porę roku, znajdziesz wszystko, co potrzebne do przygotowania swoich Dzieci, czy to na podbój szlaku, czy wyjazd na narty a może do jazdy na Rowerze. Zależy nam by Twoje dziecko zawsze było odpowiednio zabezpieczone przed chłodem, poszukaj odpowiedniej bielizny termicznej lub kurtki. W kategorii odzież Juiorska dla dzieci znajdziesz zarówno kurtki puchowe, jak i narciarskie czy też Wiatrówki na wiosnę. Przygotowując zimą dzieci do pierwszego korzystania ze skipassu możesz sięgnąć choćby po bardzo ciepłą kurtkę z szerokiej gamy 4f, Campus czy też Alpine Pro. Wolisz coś puchowego? Wersje z ocieplanym kołnierzem zapewnią ochronę na 100%.

Pamiętaj że garderoba twojej pociechy powinna zostać również wyposażona przed wycieczką w dające dobre podparcie i ochronę stawu skokowego obuwie dzieci trekkingowe lub w zimie śniegowce. Modele butów dla dzieci prezentowane w naszym Sklepie Sportowym Koperniak z 30 letnim doświadczeniem, spełniają wszystkie te warunki, są przy tym wygodne i chronią stopę przed nadmiernym poceniem. Bogata oferta polecanej Odzież turystycznej, zimowej, dla dzieci to także mocne i wytrzymałe spodnie dresowe czy tez narciarskie. Proszę zwrócić uwagę na fantazyjne i piękne modele 4f czy Alpine Pro, w tym nieco szalone, kolorowe spodnie idealne dla każdej młodej turystki. A Jeśli szukasz typowych spodni narciarskich, sięgnij po jeden z kilku doskonałych, oferowanych przez nas modeli z wygodnym zapięciem na szelki.