Kategorie
POZOSTAŁE ROWERY

Rowery cieszą się bardzo dużą popularnością. Coraz więcej osób przesiada się ze swoich samochodów na dwa kółka. Wybieramy ten wygodny i zdrowy środek lokomocji jako sposób dojazdu do pracy, uczelni czy aktywnego spędzania czasu. W naszym szerokim wachlarzu rowerów znajdziesz takie marki jak KROSS, GIANT, KANDS i wiele innych..

POZOSTAŁE ROWERY 

Jest 80 produktów.

Podkategorie

  • dziecięce

    Rowery dziecięce to wspaniały prezent dla najmłodszych. Bezpieczny i wytrzymały rowerek pozwala oswoić dzieci z aktywnością fizyczną, zachęcić do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i nauczyć przepisów ruchu drogowego. Na początek dobrze wybrać rower dziecięcy posiadający boczne kółka. Zapewnią one niewprawionym jeszcze cyklistom bezpieczeństwo i zagwarantują możliwość bezstresowej nauki kierowania jednośladem. Długie spacery z rodziną bywają dla małych członków rodziny nużące, jednak rowery dziecięce mają niemal magiczną moc i zachęcają maluchy do wycieczek.

  • damskie

    Zauważyliśmy że rowery damskie z roku na rok staja się coraz bardziej popularne i wypełniają wolna lukę w aktywnym wypoczynku. I Ty wybierz idealny model dla siebie.

  • męskie

    Sprawdzone rowery męskie turystyczne, trekkingowe, holenderskie i MTB. Wybierz swój rower męski spośród  światowych markowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 80 elementów