Kategorie
TREKKINGOWE

Buty do trekkingu to bardzo zróżnicowana grupa produktów, które różnią się pomiędzy sobą nie tylko wyglądem, ale przed wszystkim zastosowanymi materiałami i technologiami. Wśród tradycjonalistów niezwykle popularne są skórzane buty trekkingowe, często wykorzystujące dobrze sprawdzone rozwiązania. Świetnie wyglądająca skóra zamszowa czy wytrzymał...

Buty do trekkingu to bardzo zróżnicowana grupa produktów, które różnią się pomiędzy sobą nie tylko wyglądem, ale przed wszystkim zastosowanymi materiałami i technologiami. Wśród tradycjonalistów niezwykle popularne są skórzane buty trekkingowe, często wykorzystujące dobrze sprawdzone rozwiązania. Świetnie wyglądająca skóra zamszowa czy wytrzymały nubuk są z powodzeniem wykorzystywane w wielu modelach. Niezwykle cenione jest również obuwie turystyczne ze skóry licowej, która jest bardzo mocna i łatwa do utrzymania w czystości. Nowoczesne rozwiązania często wykorzystują materiały syntetyczne, które są bardzo lekkie i charakteryzują się świetnymi właściwościami użytkowymi. Niezwykle bogaty wybór oferują buty trekkingowe z membraną GORE-TEX®. Zapewnia ona bardzo wysoki poziom wodoodporności, a jednocześnie charakteryzuje się oddychalnością, przez co gwarantuje skuteczną ochronę przed wilgocią we wnętrzu buta. Obuwie GORE-TEX® doskonale sprawdza się przez cały rok, a w szczególności w wymagających warunkach atmosferycznych.

Więcej

Buty trekkingowe

Jest 76 produktów.

Dla wszystkich, którzy lubią przemierzać się o własnych nogach, wspaniałym uzupełnieniem sportowego ekwipunku będą buty trekkingowe oraz obuwie sportowe, które przygotowaliśmy. Każda para, która znalazła się w tej kolekcji wyróżnia się doskonała konstrukcją oraz możliwością dopasowania do stopy. Istotna jest także struktura podeszwy, która dzięki budowie wielowarstwowej skutecznie amortyzuje każdy krok, odciążając tym samym stawy i sprzyjając wielogodzinnym wędrówkom.

Każda para butów trekkingowych oraz innych modeli obuwia została wykonana ze starannie dobranych materiałów, gwarantujących stopie efektywną cyrkulację powietrza, a tym samym – redukujących ryzyko odparzeń czy też przegrzania stopy. Niepodważalnym atutem naszych propozycji jest także ich nowoczesny design. Z pewnością sprostają one oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających biegaczy oraz miłośników długich spacerów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 76 elementów