Kategorie
REKREACJA

Jeśli lubisz spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu lub jesteś fanem gier zespołowych, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

REKREACJA 

Jest 9 produktów.

Podkategorie

 • BILARD

  Gra w bilarda cieszy się dużą popularnością i jest świetną formą spędzania czasu wolnego. Możemy wyróżnić kilka jej rodzajów takich jak: pool bilard (stół posiada sześć otworów, a jego rozmiar mierzony w stopach angielskich liczy 9Ft), snooker (znany nam świetnie z anteny Eurosport; stół posiada 6 otworów i produkowany jest w rozmiarze 10 Ft), piramida (tzw. ruski bilard; stół podobnie jak w snookerze posiada 6 łuz i ma wymiary 10-12 Ft), a także karambol (który zdecydowanie różni się od pozostałych trzech typów gier; stół nie posiada łuz , gdyż w tej grze nie punktuje się wbicia bili do łuzy, ale istotne są karambole-zderzenia).
  Przy wyborze odpowiedniego dla naszych potrzeb stołu musimy więc na początku określić jakiego rodzaju grą chcemy się zająć.

 • DART

  Gra w Darta czyli popularne rzutki to wspaniała zabawa dla każdego. Jej zasady są proste – należy trafić specjalnymi lotkami w obszar tarczy, a miejsca na tarczy są różnie punktowane. Bez znaczenie jest to czy chcesz spędzić czas z dziećmi, urządzić grilla ze znajomymi czy zaprosić teściów na obiad. Dzięki grze Dart przeżyjecie niesamowite chwile z żyłką sportowych emocji. Mimo, iż rozrywka ta najpopularniejsza jest na Wyspach Brytyjskich, Dart jest międzynarodową grą. Aby pograć nie musimy poszukiwać irlandzkich pubów, bo wystarczy zaopatrzyć się w tarcze i rzutki i grać kiedy tylko mamy na to ochotę np. w domu czy ogrodzie

 • GRY I ZABAWY

  Pomysły na oryginalne gry i zabawy ruchowe dla dzieci to coś, czego potrzebujesz, aby Twoje dziecko nigdy się nie nudziło. Koniec nudy, czas na zabawy!

 • STREFA KIBICA

  Akcesoria kibica, szaliki,czapki,flagi i duzo innych

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów