Kategorie
Turystyka

Kategoria przeznaczona dla osób interesujących się turystyką, znajdziecie tutaj  wszelkiego rodzaju namioty, śpiwory, sprzęt turystyczny oraz wszelkiej maści gadżety.

Turystyka 

Jest 166 produktów.

Podkategorie

 • NAMIOTY

  Świetne zabezpieczenie przed niepogodą i komfort snu gwarantują tylko dobre namioty turystyczne. To niezwykle szeroka kategoria obejmująca wiele modeli, zapoznaj się z naszą ofertą.

 • ŚPIWORY

  Szukasz lekkiego śpiwora? Zależy Ci na tym, aby kupić śpiwór turystyczny dobrej jakości? Sprawdź śpiwory turystyczne w ofercie naszego sklepu!

 • KARIMATY I MATERACE

  Dobra mata to podstawa udanego wypoczynku na łonie przyrody. Sprawdź nasze karimaty, maty  oraz materace!

 • AKCESORIA TURYSTYCZNE

  W tym dziale znajduje się wszystko, co jest niezbędne na wyprawach, podczas których nocuje się pod gołym niebem czy pod namiotem – zarówno w lesie, jak i na polu namiotowym. Najpotrzebniejsze akcesoria to m.in.: środki na komary i kleszcze, kuchenka gazowa, apteczka, naczynia turystyczne, tabletki do uzdatniania wody, zestawy surwiwalowe oraz linki paracord i krzesiwa.

 • PLECAKI I TORBY PODRÓŻNE

  Wszystkie rodzaje plecaków w jednym miejscu: plecaki szkolne, plecaki sportowe, plecaki miejskie, plecaki turystyczne, plecaki wojskowe, małe plecaki dziecięce

 • SPRZĘT WSPINACZKOWY

  Od sprzętu do wspinaczki skałkowej, czyli całego szpeju, który wykorzystamy w terenie w prawdziwych skałach,

 • KIJE TREKINGOWE I...

  Nordic walking to sport, który uprawia się obowiązkowo z dwoma specjalnymi kijkami, podczas gdy w trekkingu kijki pomagają podpierać się przy podejściach i uniknąć poślizgnięcia czy "zjechania" w dół podczas schodzenia: ruch kijków różni się w zależności od uprawianego sportu.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 166 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 166 elementów